DuoCacib Brno 2014 s Mílou a Petrem

25.02.2014 13:42

Míla s Petrem mě vzali s sebou do Brna na výstavní víkend, kdyby náhodou Míla nemohla ve svém požehnaném stavu předvádět Bruna, auvergneského ohaře - Bouvet Bohemia Horrido - nebo Badíka - Alto Sagia Gray. Ubytovali mě u sebe na pokoji v hotelu Myslivna, který mohu pejskařům vřele doporučit, protože se nachází v lesích nad výstavištěm. První den posuzoval maďary pan Stanovský, kterého jsme poznali již na speciálce v Náměšti, kde nešetřil známkou VD a ani zde tomu nebylo jinak. Auvergneské ohaře posuzoval pan Piskay. Já jsem předváděla Bruníka, který měl ve tř. mladých jednoho soupeře, kterého hravě porazil a s titulem CAJC následně získal titul BEST of JUNIOR, když porazil mladou fenku. U pana Stanovského jsem nastoupila s Badíkem a, bohužel, obdrželi jsme známku VD. Bekuška - Bona z Králova dvora dostala s Mílou výbornou.

V neděli zvládla všechny své miláčky předvést Míla. S Bruníkem získala od pana Stanovského druhý CAJC, tudíž už jen jedno čekatelství a z Bruníka je Junioršampion :-)  Báďa od pana Jurzy dostal V3 a Bekuška ve třídě šampionů získala také V3.

Byl to prostě prima víkend s Mílou a Petrem, měla jsem se s nimi královsky, v restauraci jsme si po večeři zahráli žolíky u skleničky beefeathra a moc jim za to děkuji... a navíc jsem se seznámila s milými lidmi, paní Ivou a slečnou Evou Černohubovými, které chovají basety a auvergneské ohaře Bohemia Horrido

https://www.cernohubova.com/

Bouvet Bohemia Horrido - 2x CAJC a Best of Junior