Hanácká národní výstava psů Brno 7.1.2012

17.01.2012 22:06
 
Nový rok jsme zahájili báječně. Vydali jsme se s Bárou a Shelbym na Národní výstavu do Brna, kde Aggie v mezitřídě dostal CAC,
čímž dokončil Šampiona ČR a posléze ještě získal titul Národní vítěz. Shelby také zabodoval a v konkurenci 4 psů získal v mezitřídě V2, r.CAC!!

Štěstí nám určitě přinesla Klárka, která se tento den narodila Ivě a Robíkovi, páníčkům našeho bráchy Alexe. Srdečně gratulujeme!!!

Další radost nám udělal kamarád Berník, kterého jsme vyslali do třídy pracovní, a který také získal CAC a stal se též Šampionem ČR.

Moc děkujeme za gratulace našemu bráchovi Badíkovi a Bekince, kteří Aggiemu nachystali dárek ve svém e-shopu pro lovecké psy www.badikov.cz a Glenýskovům :-)

P.S.Výstava se mi poněkud prodražila, protože cestou tam jsem řekla Báře, že když dostaneme CAC, tak ji zvu do mekáče, a kdyby náááhodou Národního vítěze, tak má cestu zdarma...

 

ocenění: V1, CAC, Národní víťěz

rozhodčí: Andrzej Brabletz

za FOTOGRAFIE (ZDE) děkuji: Honzovi Raškovi (Berník), Janě Vojtové (Darlen z Mešinské hájovny) a Báře Ščuglíkové (Basco Tajemství Karpat)